Відбулося онлайн-засідання Ректорату ХНМУ

30.11.2022

30 листопада в режимі онлайн на платформі електронного зв’язку Microsoft Teams відбулося засідання Ректорату Харківського національного медичного університету під головуванням ректора Валерія Капустника.

На порядку денному було розглянуто низку питань. Так, про організацію підвищення педагогічної кваліфікації науково-педагогічних працівників університету в умовах воєнного стану доповів директор ННІ якості освіти Ігор Завгородній.

Щодо стану роботи з психологічної підтримки співробітників та студентів університету розповіла керівниця психологічної служби ННІ ЯО Анастасія Горецька.

З результатами волонтерської діяльності серед студентів університету в умовах воєнного стану присутніх ознайомив проректор з науково-педагогічної роботи Іван Летік.

Інформацію про переведення здобувачів освіти контрактної форми фінансування на місця державного замовлення в осінньому семестрі 2022–2023 н.р. представила заступниця відповідального секретаря приймальної комісії Олена Бугайова.

У ході заходу також були обговорені поточні питання.