Відбулася зустріч з Віктором Ющенком

24 травня 2024 року команда від ГО “Студентське самоврядування ХНМУ” відвідала захід, на якому відбулася зустріч із третім президентом України Віктором Ющенком. Зустріч за участі студентів представників молодіжних рад із інших міст проходила у Київській міській державній адміністрації.

Після початку заходу колишній президент України висловив свою вдячність за присутність, та почав свою промову про «Цінність та Єдність держави», після якої студенти та представники інших громад мали змогу задати свої питання, на які пан Віктор люб’язно відповів.

Наприкінці всіх учасників запросили до лектора – запропонували зробити колективне фото та поспілкуватися особисто. Також студенти отримали банкноти, підписані паном Ющенком.

Усі учасники заходу залишились задоволеними та виявили бажання провести повторну зустріч.