Відбулася перша лекція для першокурсників

01.09.2023

1 вересня відбулася вступна лекція для студентів-першокурсників на тему «Лікарі на варті людяності під час війни: ХНМУ в буремні часи», яку прочитала зберігачка фондів музею історії Олена Семененко.

Лекція була присвячена історії військової медицини від найдавніших часів і до сучасності під час найскладніших іспитів – часів війн та конфліктів.

Розкривши перед слухачами багатогранність і складність завдань, що стоять перед медиками під час конфліктів, доповідачка звернула особливу увагу на імена видатних лікарів, які внесли вагомий вклад у порятунок життів. Також Олена Семененко розповіла про роль Харківського національного медичного університету у якості надійного тилу для захисників країни і наголосила на тому, як виш сприяє наближенню Перемоги.

Лекція була дуже цікавою та пізнавальною, бо змогла показати першокурсникам як важливо вшановувати спадщину та внесок тих, хто ризикує життям, щоб захистити інших.