Відбулася нарада ректорів закладів вищої медичної освіти

25 травня відбулася онлайн-нарада щодо підготовки та проведення вступної кампанії–2022. Захід провів голова Ради ректорів закладів вищої медичної освіти при Міністерстві охорони здоров’я України, ректор Запорізького державного медичного університету Юрій Колесник.

Під час наради обговорювалися особливості організованого і чіткого набору вітчизняних та іноземних вступників. У засіданні взяли участь керівники всіх закладів вищої освіти, підпорядкованих МОЗ України, серед них і ректор Харківського національного медичного університету Валерій Капустник.

Питання організації та проведення цьогорічної вступної кампанії є наріжним каменем для налагодження освітньої діяльності кожного вітчизняного ЗВО.