Відбулася лекція Мавжуди Абдуллаєвої

26 жовтня відбулася лекція завідувачки кафедри пропедевтики дитячих хвороб і поліклінічної педіатрії АДМІ Мавжуди Абдуллаєвої «Грудне вигодовування та штучне вигодовування немовлят. Класифікація та характеристика молочних сумішей. Прийоми і правила грудного та штучного вигодовування. Додаткове харчування і корекція харчування».

Лекцію мали змогу прослухати здобувачі освіти ХНМУ, а саме: студенти, лікарі-інтерни та досвідчені лікарі. Тема лекції є актуальною та викликала зацікавлення у слухачів, були висвітлені дискусійні питання.

Захід було реалізовано за підтримки та при організації кафедри пропедевтики педіатрії № 2 в особі завідувачки кафедри Вікторії Клименко.

Харківський національний медичний університет висловлює свою повагу та вдячність колезі з Узбекистану, завдяки якій захід став можливим. Щиро запрошуємо студентів, аспірантів та молодих учених долучатися до наших міжнародних активностей і надалі!