Відбулась зустріч у рамках академічної мобільності студентів на клінічних базах Університету Кембридж

2 серпня в рамках проходження студентами IV–V курсу ХНМУ академічної мобільності з практичного навчання на клінічних базах Університету Кембридж відбулася зустріч керівництва нашого вишу із представниками Університету та Школи клінічної медицини Кембриджського університету. Зустріч була присвячена початку практичного навчання та обговоренню впливу російської збройної агресії на життя ХНМУ, забезпечення безперервного навчального процесу, проходження виробничої практики та інших аспектів. Із вітальним словом виступила проректорка з науково-педагогічної роботи Ірина Лещина, яка відзначила важливість співпраці із зарубіжними партнерами та реалізацію спільних програм академічної мобільності для надання якісних освітніх послуг навіть у воєнний час. Також до зустрічі приєдналася деканеса VІІ факультету з підготовки іноземних студентів Оксана Васильєва з презентацією про вплив війни на діяльність університету, постійні обстріли міста з боку рф, про студентів та співробітників ХНМУ, які вимушені були виїхати до більш безпечних місць. Проте незважаючи на значний негативний вплив університет зміг організувати якісне дистанційне навчання під час війни та продовжує активно шукати нові шляхи збереження досягнень та майбутнього розвитку.

З боку Університету Кембридж із вітальним спічем виступив клінічний декан Школи клінічної медицини Пол Вілкінсон. Також у ході зустрічі клінічний директор Школи клінічної медицини Джонатан Фулд представив огляд практичного навчання, графік навчання та календар ротацій, а адміністраторка програм академічного розвитку Школи клінічної медицини Сара Монамі презентувала огляд «Підтримка ефективної комунікації, коли англійська не ваша рідна мова».