Валентинки від маленьких пацієнтів

15.02.2023

14 лютого в межах благодійного проєкту «Світ у дитячих долоньках» співробітники Наукової бібліотеки ХНМУ Тетяна Бабак та Катерина Чеховська разом зі студентами ХНМУ Анастасією Богуславською, Ліною Федоровою та Олексієм Тараном відвідали маленьких пацієнтів Харківської міської дитячої клінічної лікарні № 16.

У День Святого Валентина волонтери проєкту провели для дітей майстер-клас з виготовлення святкових листівок-валентинок для своїх рідних, близьких, друзів. Малеча охоче відгукнулась на цю ідею та із завзяттям поринула у творчій процес, який проходив у дуже жвавій та веселій атмосфері. Після майстер-класу діти отримали «Коробки хоробрості», зібрані учасниками цього проєкту. Серед подарунків – альбоми, кольоровий папір, фломастери, кольорові олівці, ручки тощо – все для творчості маленьких, але хоробрих пацієнтів.

Проєкт триває – приєднуйтеся!