УК отримала сучасне обладнання від німецьких партнерів

Німецька університетська клініка федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн (UKSH Universitätsklinikum Schleswig-Holstein) вже кілька років поспіль підтримує розвиток медицини в Україні та сприяє зміцненню партнерства з багатьма українськими клініками.

Харківський національний медичний університет, університетська клініка університету та кафедра хірургії № 2 щиро вдячні нашим добрим друзям з Німеччини, а саме: міністру-президенту землі Шлезвіг-Гольштейн Даніелю Гюнтеру, директору університетської клініки професору Йенсу Шольцу та нашому земляку, провідному хірургу клініки Григорію Лапшину за надану допомогу у вигляді надзвичайно сучасного обладнання – апарату штучної вентиляції легень!

Це сучасне обладнання в арсеналі відділення реанімації та інтенсивної терапії Університетської клініки розширює можливості для надання якісної хірургічної допомоги хворим із різними захворюваннями.

Дякуємо за підтримку та допомогу!

Разом до перемоги!