У ХНМУ відкрито клас віртуальної реальності

15 травня на кафедрі анатомії людини ХНМУ розпочато роботу першого в Україні повноцінного класу віртуальної реальності.

Для забезпечення роботи цього класу ще до впровадження воєнного стану університетом було придбано 10 шоломів віртуальної реальності для студентів, один професійний шолом для викладача, комп’ютерний центр з інтерактивною панеллю та ліцензійний пакет програм 3D Organon VR Anatomy.

Ця програма є одним з найпотужніших у світі додатків. Безмежні можливості даної платформи дають змогу більш поглиблено та з усіх боків вивчати анатомічні структури у віртуальній реальності. Крім того, вона містить опис анатомічних моделей, що включають велику базу офіційної анатомічної термінології. Завдяки 3D Organon VR Anatomy ми робимо крок у найсучасніший світ технологій, який значно розширює можливості освітнього процесу вивчення анатомії людини. Вона дозволяє здобувачам освіти разом з викладачем поринути у цей дивовижний віртуальний світ, з можливістю збільшування, зменшення, обертання, пересування у просторі анатомічних структур з їх поглибленим вивченням.