У ХНМУ підписано меморандум про співпрацю

04.03.2024

1 березня 2024 р. відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Харківським національним медичним університетом в особі ректора Валерія Капустника і  КЗОЗ «Харківський обласний медичний фаховий коледж» ХОР в особі директорки Ірини Стрельникової.

У зустрічі також взяли участь перший проректор з НПР Максим Хаустов, керівники структурних підрозділів та представники студентського самоврядування.

Під час дискусії про спільну співпрацю в напрямку особливостей підготовки здобувачів освіти в умовах сьогодення були визначені шляхи обміну досвідом, у тому числі під час командної роботи лікар – медична сестра, питання професійної орієнтації та співпраці за напрямками симуляцій в медичній освіті.

Зазначене партнерство відкриє перспективи для співпраці в єдиному освітньому просторі для майбутніх фахівців, що є важливим стосовно всебічного розвитку й дотримання стандартів сучасної освіти та підготовки конкурентоздатних майбутніх медичний фахівців.