У ХНМУ обговорили зміни до Положення про інтернатуру

8 квітня 2024 р. відбулася зустріч представників ректорату медичного університету з представниками ГО «Студентське самоврядування ХНМУ» щодо обговорення змін до Положення про інтернатуру.

На зустрічі були підняті питання, сформовані Студентським самоврядуванням при розгляді відповідей студентської спільноти медичного вишу на анонімну гугл-форму, яка була запущена в соціальних мережах студентської організації.

Загалом форму заповнило 78 осіб, при цьому в опитуванні взяли участь як представники випускних курсів, так і студенти молодших курсів.

Підсумки зустрічі матимуть вигляд сформованого Студентським самоврядуванням ХНМУ листа з пропозиціями до проєкту Положення про інтернатуру, з якими буде ознайомлена спільнота медичного університету і які будуть направлені в Міністерство охорони здоров’я України.