Тривають заняття в Літній школі ЗДМУ

У Науково-навчальних центрах фізичної терапії та ерготерапії ЗДМУ тривають заняття для студентів Харківського національного медичного університету.

Під керівництвом старшого викладача кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я Михайла Олійника студенти вивчали та відпрацьовували практичні навички ерготерапії, самообслуговування, надягання шкарпеток, розробки рухів в суглобах. У свою чергу доцентка кафедри Антоніна Гурєєва нагадала основи фізіології рухової активності та ознайомила з принципами складання комплексів терапевтичних вправ з використанням спеціального обладнання. А після теоретичних занять на наших студентів чекало оздоровче фітнес-тренування.

Крім того, триває насичена культурна програма, студенти ознайомилися з містом Запоріжжя, відвідали музей техніки «Мотор Січ», сталеливарний завод тощо. Також заплановано проведення спортивних заходів таких, як змагання на байдарках та ін.

За матеріалами офіційного сайту ЗДМУ.