Святкування Масляної в ХНМУ

14 березня 2024 року за підтримки адміністрації Харківського національного медичного університету Первинна профспілкова організація студентів ХНМУ спільно зі ГО «Студентське самоврядування ХНМУ» провели Масляну на базі нашого вишу.

Під час заходу було влаштовано благодійний святковий ярмарок, на якому всі бажаючі здобувачі вищої освіти та співробітники університету поділилися своїми кулінарними виробами: млинцями, печивом, кексами, пирогами та іншими смаколиками. Кожний бажаючий міг скуштувати представлені на ярмарку ласощі.

Святковий стіл було прикрашено тематичними декораціями, а також наші творчі студенти виконали низку пісень українських виконавців.

У ході заходу можна було залишити добровільний внесок. Усі донати підуть на допомогу для військових ЗСУ, які знаходяться у гарячих точках, а звіти будуть представлені в соціальних мережах.

Дякуємо всім, хто взяв активну участь у ярмарку та долучився до благодійної справи!