Святковий настрій для дітей ВПО

19.12.2023

Напередодні Різдва Христова та Нового року на базі гуртожитку № 7 Харківського національного медичного університету відбувся святковий захід для сімей вимушено переміщених осіб.

Благодійники з ГО «Пролісок» створили святковий настрій для мешканців гуртожитку, запросивши акторів та аніматорів, які разом із дітьми взяли участь у імпровізованому костюмованому спектаклі з конкурсами та подарунками. Також вони пригощали дітлахів солодощами та іншими смаколиками. Крім того, напередодні свят представники благодійної організації подарували дітям планшети для навчання.

Нагадаємо, що родини з дітьми, людьми з особливими потребами та людьми похилого віку з Куп’янська, Куп’янськ-Вузлового та Ківшарівки знайшли свій тимчасовий прихисток у гуртожитках медичного вишу.