Студенти-волонтери відвідали ветеранів труда

Студенти-волонтери приєдналися до обходів ветеранів адміністрацією клініки НДІ гігієни праці та профзахворювань ХНМУ і членів медико-соціальної комісії ХООВУ. Під час такого безпосереднього спілкування ветерани можуть озвучити свої особисті побажання чи надати додаткові клопотання на адресу Харківської обласної організації ветеранів України.

Така дієва допомога ветеранам з боку університетського волонтерського руху є важливою складовою виховної роботи Харківського національного медичного університету і здійснюється на постійній основі.

Молодь із зацікавленням та шаною слухає досвід старшого покоління, притчі, історії із життя, розповідає про своє навчання та розвиток, ділиться думками та отримує безцінні поради.

У чергове відвідування науково-дослідного інституту гігієни праці та профзахворювань волонтери принесли із собою гостинці – фрукти, печиво, сік.

Ветерани радять студентам зберігати здоров’я змолоду, не палити, займатися спортом, любити життя та жити і розвивати майбутнє!