Студенти І медичного долучилися до Дня донора

21 жовтня відбувся День донора для І медичного факультету.

Чому донорство важливо? Кров у медичних установах регулярно потрібна для переливань і при оперативних втручаннях. Крім того, при тих захворюваннях, коли організм не в змозі сам виробляти кров, донорська – єдиний спосіб виживання для хворого.

Ми вдячні нашим небайдужим донорам за їх благодійний вчинок, серед яких: Цимбал Марина, Черкаська Олександра, Орехова Тетяна, Горіна Вікторія, Ращупкіна Зінаїда, Черних Соф`я, Шафранецька Віолета, Сальков Єгор, Калінін Данило, Мохнюк Данііл, Янова Анастасія, Ревякіна Альона, Гарник Ганна, Панченко Євгенія, Дзюба Влада, Картошова Надія, Кушнірук Надія, Пашаєва Равана Зейнал Кизи, Стражевич Артем, Самойлова Анастасія, Бондаренко Михайло, Шкурко Аліна, Гнідаш Яна, Царьова Катерина, Каднай Олексій, Горячая Лада, Бабайцев Едуард, Коваленко Єлизавета.

Дякуємо за вашу активну громадську позицію, небайдужість та бажання рятувати життя інших!