Студенти ХНМУ, що працюють та навчаються під час війни

Війна, що прийшла з російським агресором в нашу країну, змусила всіх громадян направити свої сили, розум, вміння та знання на якомога скоріше наближення перемоги над ворогом.

Це стосується й здобувачів освіти медичного вишу. Так, студенти-старшокурсники ХНМУ Юлія Дьоміна, Таїсія Степанович, Ігор Сидоренко, Владимир Ємельянов, Сергій Яровий, Аліна Чуприніна, Валерія Руденко працюють медичними медсестрами та медбратами у відділеннях реанімації в Обласній клінічній лікарні, Інституті загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева на підстанціях Швидкої медичної допомоги тощо.

Багаточисельна армія студентів-медиків ХНМУ, які долучаються до надання медичної та волонтерської допомоги нашим співвітчизникам, постійно зростає і поповнюється новими добровольцями.

Воєнний час змушує молодь стрімко дорослішати, ставати до оборони рідних рубежів і застосовувати увесь свій хист на благо неньки України!