Студенти ХНМУ серед найкращих здобувачів освіти

16.11.2023

З нагоди Міжнародного дня студента Харківський міський голова Ігор Терехов урочисто нагородив найкращих студентів ЗВО міста.

За активну громадянську позицію, високі досягнення в навчанні, участь у науковій і громадській діяльності, формування інтелектуального потенціалу України міський голова оголосив подяку 52-м студентам і курсантам харківських вишів. Серед них і здобувачі освіти Харківського національного медичного університету Віталій Щербак (l медичний факультет) та Анна Матузок (ll медичний факультет).

Ігор Терехов подякував студентам і зазначив, що їхні знання будуть дуже потрібні для відбудови нашого міста і країни після перемоги.

Вітаємо наших студентів з почесною нагородою та бажаємо їм подальшої наснаги в навчанні, науці та суспільному житті! Упевнені, що з такою молоддю наше майбутнє буде безхмарним та щасливим під мирним небом Батьківщини! Слава Україні!