Студенти факультету проходять тренінги з підготовки волонтерів з вакцинації

Протягом липня-серпня цього року студенти-волонтери нашого факультету брали участь у роботі бригад з вакцинації населення.
З початком навчального року робота таких бригад не припиняється, тому 14–15 вересня на базі тимчасового навчального Центру з питань вакцинації ХНМУ відбулися чергові тренінги, в яких взяли участь студенти нашого факультету. Вони добровільно виявили бажання працювати в мобільних бригадах з вакцинації проти COVID-19 та в Центрах вакцинації населення.
Тренінги триватимуть протягом двох днів і складатимуться з 4-х блоків інформації. Тренери кафедр: епідеміології, пропедевтики внутрішніх хвороб та медсестринства, невідкладних станів і сімейної медицини розкажуть про стратегічний план протидії розповсюдження коронавірусної хвороби з використанням вакцинації, ознайомлять волонтерів з наявними вакцинами, їх дією, клінічними дослідженнями ефективності та безпеки. Крім того, у ході тренінгів волонтери відпрацюють практичні навички на симуляційних тренажерах.