Студенти долучилися до акції «Запали свічку»

29.11.2021

Голодомор спричинив загибель мільйонів українців на території України, завдав непоправного удару по ментальності та культурі, перервав зв’язок поколінь.

Щороку у четверту суботу листопада ми вшановуємо мільйони українців, вбитих під час Голодомору, хвилиною мовчання та запаленням свічок на центральних площах міст, біля пам’ятників.

Традиційно в День пам’яті жертв Голодомору українці відвідують поминальні богослужіння, ставлять символічні горщики з зерном і свічки до пам’ятників загиблим. Цього дня на всій території України приспускають державні прапори, а також оголошують загальнонаціональну хвилину мовчання.

Студенти ХНМУ усвідомлюють трагічність цих подій, тож долучилися до акції «Запали свічку» від Харківської обласної студентської ради та виявили скорботу за жертвами.