Студенти долучились до свята Першого дзвоника у Куп’янську

Традиційно 1 вересня волонтери зі Студентського самоврядування взяли участь у святі Першого дзвоника у підшефній Куп’янській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат.
Студенти з радістю приєдналися до урочистого свята і привітали з початком нового навчального року колектив школи та учнів. Усім дітям вони подарували подарунки до нового навчального року.
У свою чергу волонтери отримали незабутні враження від свята. Кожен зміг поринути в ностальгію своїх минулих шкільних днів завдяки проведеній урочистій шкільній лінійці. Студентам провели цікаву екскурсію, дали можливість оглянути класи. Зустріч була дуже теплою.
Висловлюємо вдячність Куп’янській загальноосвітній школі-інтернат за теплий прийом і запрошення на свято 1 вересня. Також запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до волонтерського руху і долучитися до студентського самоврядування.