Спадкоємці професора М.С. Бокаріуса проти війни в Україні

Ім’я видатного судового медика заслуженого професора України Миколи Бокаріуса є всесвітньо відомим. Його діти й онуки продовжили медичну династію і на Батьківщині, і далеко за її межами. Один із них – старший онук Леонід Бокаріус, який в свій час навчався в Харківському медичному інституті, нещодавно помер в Америці, де до останньої можливості виходив на пікети проти війни в Україні.
Пан Леонід жив у містечку на озері Тахо, і мешканці цього міста добре знали і підтримували його патріотичні почуття. Він дуже вболівав за свою Батьківщину, організовував пікети на її підтримку, в яких також брали участь і місцеві мешканці.

5 травня після тривалої хвороби Леонід пішов з життя. До дня його поховання – 2 червня – люди несли до міста пікету квіти в пам’ять про Леоніда і наразі продовжують демонстрації на знак підтримки України в її визвольній боротьбі проти російського агресора.