Шановні студенти й викладачі ХНМУ!

Освітній процес в осінньому семестрі 2021–2022 навчального року розпочинається з 1 вересня 2021 року та відбуватиметься в змішаному режимі згідно з розкладом:

• всі практичні заняття будуть проводитись ОЧНО на кафедрах із суворим додержанням протиепідемічних заходів;
  • лекційні заняття – дистанційно корпоративними засобами веб-конференцій Google Meet та Microsoft Teams у синхронному режимі. За детальною інформацією щодо посилань на лекційні веб-кімнати звертайтеся на відповідні кафедри та відстежуйте в Google-календарі.

Нагадуємо про нагальну необхідність пройти вакцинацію від COVID-19 всім співробітникам та здобувачам освіти з метою попередження поширення коронавірусної інфекції в університеті. Щеплення для співробітників та вітчизняних здобувачів освіти університету проводиться щоденно, з понеділка по п’ятницю, з 9.00 до 16.00 на базі кабінету вакцинації НДІ гігієни праці та професійних захворювань ХНМУ за адресою: м. Харків, вул. Трінклера 6, 1-й поверх.

За детальною інформацією щодо особливостей організації навчання в осінньому семестрі 2021–2022 навчального року звертайтеся до деканату.