Розпочався інфотиждень для першокурсників

12.09.2022

Традиційно на початку нового навчального року в ХНМУ проводиться інформаційний тиждень «Першокурсник–2022». Метою даного заходу є ознайомлення першокурсників з найважливішими сторонами життя і навчання в медичному виші.

Здобувачам освіти демонструють можливості освітніх платформ Google meet, Microsoft teams та Moodle, розповідають про академічну доброчесність, знайомлять з діяльністю Наукової бібліотеки, студентських громадських організацій і наукового товариства, правилами проживання в гуртожитках тощо.

Велику увагу приділено ознайомленню студентів з правилами техніки безпеки і умовам поводження під час бойових дій та захворювання на COVID-19. Крім того, в рамках інфотижня, кафедри університету презентують вибіркові дисципліни на весняний семестр.