Розпочався Фестиваль молодіжної науки

НТСАДМВ
25.01.2022

24 січня розпочав роботу Фестиваль молодіжної науки «Медицина третього тисячоліття». У перший день учасники мали змогу взяти участь у 5 секційних засіданнях: «Акушерство та гінекологія», «Педіатрія», «Інфекційні хвороби», «Хірургія», «Нейронауки», «Клінічна медицина навколишнього середовища».

Цього року вже вкотре фестиваль відбувається в умовах карантину, тому усі секційні засідання були доступні у режимі онлайн. Загалом на секціях було заслухано 34 доповіді молодих учених і студентів з різних галузей медицини.

У другій половині дня стартував науковий брейн-ринг, який цього року зібрав 22 команди з різних кафедр університету. Цього року для учасників брейн-рингу були підготовлені запитання за категоріями, а саме «Розминка, «Зіркові запитання», «Про COVID», «Книги та фільми» та «У світі тварин». Під час запеклої командної боротьби перемогу змогли вибороти найсильніші команди. Вітаємо переможців та чекаємо на учасників завтра!

Програма Фестивалю