Рейтинг університетів України "Топ-200 Україна 2022"

Центр міжнародних проєктів “Євроосвіта” в партнерстві з міжнародною групою експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence презентували наступний, шістнадцятий академічний рейтинг закладів вищої освіти України “Топ-200 Україна 2022”.

При складанні цьогорічного рейтингу експерти враховували сучасні тенденції розвитку вищої освіти в Україні і світі, яка зазнає глибинних змін.

Харківський національний медичний університет значно покращив свої позиції і піднявся з 43-го на 25-те місце у «ТОП-200» ЗВО України та займає 4-те місце серед 17 профільних закладів медичного спрямування.

Вітаємо університетську спільноту з важливим досягненням і визнанням нашої наполегливої праці на освітянській ниві!