Представники ХНМУ взяли участь в проєкті «Розвиток медичної освіти»

06.10.2021

Представники університету беруть участь в 3-денному з’їзді пілотних закладів Україно-Швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», який розпочав свою роботу 6 жовтня у Львові.

Програма заходу передбачає роботу пілотних закладів, представників проєкту, запрошених фахівців та спікерів з різних аспектів та напрямів розвитку медичної освіти, зокрема й розвитку симуляційних технологій та симуляційних центрів.

Представники університету у складі проректорки з науково-педагогічної роботи Ірини Лещиної, директора ННІ ЯО Ігоря Завгороднього, заступниці директора ННІ ЯО Інни Чухно, в.о. директора Симуляційного центу Миколи Бітчука та завідувачки кафедри медицини невідкладних станів, анестезіології та інтенсивної терапії Юлії Волкової активно долучилися до обміну досвідом, дискусій з проблем та перспектив розвитку медичної освіти. Також команда ХНМУ представила результати своєї роботи у межах проєкту та основні здобутки за останній рік.