Представники ХНМУ пройшли європейський тренінг

22–24 травня 2024 р. представники ГО «Студентське самоврядування ХНМУ» – інструктори Навчально-тренувальний центр тактичної медицини ХНМУ Катерина Тополюк (І медичний) та Михайло Сєрік (ІІ медичний) успішно пройшли міжнародний спеціалізований тренерський курс – European Trauma Course, який відбувся на базі Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

До того ж, представники ХНМУ також відвідали екскурсію по Центру симуляційного навчання Тернопільського національного медичного університету.

Міністерство охорони здоров’я України у співпраці з Всесвітньою організацією охорони здоров’я впроваджує в Україні курс European Trauma Course (далі ETC). ETC – це спеціалізований тренінг на базі закладів охорони здоров’я, які регулярно беруть участь у наданні екстреної медичної допомоги пацієнтам із травмами.

Основна мета Міністерства охорони здоров’я України – це збільшення кількості міжнародних сертифікованих інструкторів. Після проходження ETC та інструкторських курсів, буде можливість стати сертифікованим тренером European Trauma Course.

Вітаємо з успішним продовженням! Бажаємо успіху в розширенні можливостей НТЦТМ ХНМУ!