Представник ХНМУ – учасник європейського курсу з нейрохірургії

23.02.2024

Наприкінці січня 2024 р. у м. Единбург, Велика Британія, аспірант кафедри нейрохірургії Владислав Калюжка проходив щорічний навчальний курс Європейської асоціації нейрохірургів. Захід зібрав понад 150 молодих лікарів та досвідчених лекторів з Європи та США.

Владислав мав нагоду поглибити свої знання та налагодити міжнародну комунікацію з колегами із закордону. Основною тематикою цьогорічного курсу стала нейроонкологія. У ході наукового заходу висвітлювалися сучасні підходи до лікування пухлин головного мозку та обговорювалися складні контроверсійні випадки (зокрема злоякісних та доброякісних новоутворень і метастазів) у форматі дискусійних груп та сесійних засідань.

Окрім того, під час курсу проходили майстер-класи з інтраопераційної ультразвукової діагностики головного мозку, де була можливість здобути навички використання УЗ-діагностики пухлин головного мозку, гідроцефалії на фантомах, передопераційного планування за допомогою технології нейронавігації.

Дякуємо ЗСУ та керівництву університету за можливість розвитку та підвищення рівня медицини в Україні!