Представниця ХНМУ - учасниця міжнародної програми

21 вересня стартувала програма “Open World“, що фінансується Конгресом США і збирає нових лідерів з Євразії до США для професійного обміну.

Завідувачка кафедри медицини невідкладних станів, анестезіології та інтенсивної терапії Юлія Волкова стала делегатом програми «Open World» за напрямком «Операційні питання відділення невідкладної допомоги – молоді професіонали з України». Під час заходу в м. Вашингтон, округ Колумбія, заплановано зустрічі із заступником виконавчої директорки Конгресової агенції з міжнародного лідерства Морою Шелден, президентом Фундації підготовки глобальних лідерів професором Джорджтаунського, Мангаймського, Болонського університетів Доктором Семом Потоліккіо, директором та старшим радником з питань навчання Дослідницького центру Американських Рад, почесним президентом Американських Рад Деном Девідсоном, заступником віце-міністра охорони здоров’я Стівеном Ліберманом.

Друга частина програми проходитиме у м. Балтімор, штат Меріленд, за підтримки Інституту Всесвітнього торгового центру WTCI – організацією, яка єдина в цьому штаті сертифікована Державним департаментом США та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) для прийому делегацій професіоналів з усього світу.

Під час перебування у м. Балтімор заплановані зустрічі з представниками Інституту систем екстреної медичної допомоги Меріленду (Maryland Institute of Emergency Medical Services (MIEMSS), відділення екстреної медичної допомоги – Авіаційної комендатура Державної поліції, громадського коледжу округу Балтимор Програма EMST (Community College of Baltimore County (CCBC) з приводу питань технологій екстреної медичної допомоги EMST Program (Emergency Medical Technology), Центру шокової травми ім. Р. Адамса Коулі, Центру моделювання медицини Джона Хопкінса (Johns Hopkins Medicine Simulation Center) та іншими установами.