Представниці УПП в Харківській області поспілкувалися зі студентами ХНМУ

15.09.2021

15 вересня представники Управління патрульної поліції (УПП) в Харківській області провели просвітницько-інформаційні заходи для студентів медичного вишу.

Старша лейтенантка поліції та старша інспекторка відділу зв’язків з громадськістю УПП в Харківській області Катерина Удовиченко та Ірина Печенізька провели превентивну роботу серед студентів-першокурсників, спрямовану на роз’яснення чинного законодавства, акцентування на важливості дотримання правил дорожнього руху, а також попередження протиправної поведінки та негативних явищ у студентському середовищі.

Зокрема представниці поліції у рамках підвищення рівня знань та правової освіченості студентів розповіли про булінг, як його розпізнати та попередити серед студентської молоді та які види відповідальності за це передбачені Законом України.

Наприкінці зустрічі студенти отримали вичерпні відповіді на запитання, що виникли у ході зустрічі з представницями Управління патрульної поліції в Харківській області.