Підписано договір про співробітництво з МАН

22.11.2023

22 листопада 2023 р. відбулася зустріч ректора ХНМУ Валерія Капустника з директоркою КЗ «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» Вікторією Луніною щодо підписання договору про співробітництво.

Договір передбачає поглиблену і структуровану роботу між закладами і має на меті науково-методичну та профорієнтаційну підтримку діяльності гуртків дослідницько-експериментального напряму, наукових відділень та секцій, які діють у структурі Харківського територіального відділення Малої академії наук України.

Мала академія наук – це система підготовки обдарованих талановитих учнів, розгалужена мережа конкурсів, олімпіад креативності, а також наймасовіший та найпопулярніший конкурс з захисту науково-дослідних наук учнів-членів Малої Академії наук.

Зазначимо, що співробітники медичного вишу давно і стабільно співпрацюють з МАН, адже викладачі ХНМУ є постійними членами конкурсних журі в секціях «Медицина» та «Біологія», а також науковими консультантами дослідницьких робіт.