Першокурсники опановують практичні навички

ННІ ЯО
22.06.2023

Вітчизняні здобувачі освіти медичних факультетів І курсу відвідали заняття з практичної підготовки з першої невідкладної допомоги в Симуляційному центрі Навчально-наукового інституту ЯО ХНМУ.

Під керівництвом викладачів кафедри медицини невідкладних станів, анестезіології та інтенсивної терапії студенти опановували практичні прийоми визначення власної безпеки та доступу до постраждалого, первинний огляд, огляд місця події, базової підтримки життєдіяльності (BLS), використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора (АЗД), штучної вентиляції легень, забезпечення прохідності дихальних шляхів, зупинки критичних кровотеч, проводили введення лікарських речовин та забезпечення стабільного (безпечного) положення тіла.