НПК «Педіатричні здобутки сьогодення»

13.01.2022

13 січня розпочала свою роботу Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Педіатричні здобутки сьогодення», присвячена 130-річчю з дня організації першої кафедри педіатрії в Харкові. До участі у конференції було запрошено провідних науковців України, Нідерландів, Узбекистану, Єгипту та інших країн.

На захід зареєструвалося більше ніж 1000 учасників. З вітальним словом виступили директор Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Максим Хаустов, заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради Ольга Черняк, ректор Харківського національного медичного університету Валерій Капустник, директор ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М.  Лук’янової НАМН України», президент Асоціації педіатрів України Юрій Антипкін, завідувач кафедри педіатрії № 2 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця та член правління Асоціації педіатрів України Олександр Волосовець.

Захід триватиме протягом 13-14 січня. Запрошуємо до участі всіх бажаючих!

14 січня

Вебінарна кімната 1

Вебінарна кімната 2

Ознайомитись та проголосувати за постерну доповідь