Новорічна благодійна акція

Цьогорічне новорічне свято несе на собі відбиток російської військової агресії, що відображається перш за все на малечі, яка чекає на традиційні святкові атрибути у вигляді подарунків, привітань від святого Миколая, атракціонів та смаколиків. У зоні особливої  уваги знаходяться діти з прифронтових та тимчасово окупованих територій країни.

Проте наша малеча жодним чином не залишиться без новорічних подаруночків. Так, діти співробітників ХНМУ, що знаходяться в Харкові та Харківській області отримають іменні святкові пакуночки, які орієнтовані саме на їх вік та стать. І у кожному подарунку є листівка, підписана особисто Аллою Борзенко, яка і стала ініціаторкою такої новорічної благодійної акції за підтримки своїх друзів та фейсбучної спільноти.

Дякуємо всім, хто долучився до здійснення мрій наших діточок, адже різдвяні й новорічні бажання мають властивість завжди здійснюватися завдяки небайдужим людям!