Нові вебінари від проєкту Academic IQ

ННІ ЯО
09.05.2022

Шановні науково-педагогічні працівники!

Команда “Ініціативи академічної доброчесності та якості освіти” продовжує серію вебінарів «Освіта у часі війни», які покликані надати освітянам знання та інструменти, які допоможуть впоратись із труднощами воєнного часу.

Запрошуємо Вас до перегляду відео нових серій вебінарів:

«Викладачі та війна: навчання як цінність» – нове відео із серії вебінарів “Освіта у часі війни”

Лекторка: Марта Приріз, психологиня, психотерапевтка, Медичний університет Сент-Луїса, США. У відео лекторка розповідає, як віднайти більші сенси, більші змісти у нашій теперішній діяльності та чому навчання під час війни може бути великою цінністю.

Третє відео із серії «Освіта у часі війни» – «Освіта must go on: як викладати іноземні мови онлайн».

Лекторка: Ірина Прушковська, д.філол.наук, доцент, професор кафедри іноземних мов КНУ імені Тараса Шевченка. У відео вона розповідає про свій досвід викладання турецької мови у дистанційному форматі та ділиться багатьма цікавими інструментами, які можуть стати у нагоді тим, хто викладає іноземні мови.