Нові вебінари від проєкту Academic IQ

ННІ ЯО
06.09.2022

Шановні науково-педагогічні працівники!

Команда “Ініціативи академічної доброчесності та якості освіти” продовжує серію вебінарів «Освіта у часі війни», які покликані надати освітянам знання та інструменти, які допоможуть впоратись із труднощами воєнного часу.

Запрошуємо Вас до перегляду відео вебінарів:

«Як підтримувати себе? Методи самодопомоги для тих, хто навчає інших»

«Спрощуй та скорочуй: армійська реабілітація в умовах військового стану»лектор: Євген Страшко, лікар фізичної та реабілітаційної медицини, к. мед. н., Ph.D, доцент, Полтавський державний медичний університет. У відео пан Євген розповідає про нові виклики в дистанційному викладанні реабілітації військових та як із ними впоратись.

«Викладачі та війна: психологічна стійкість», лекторка Марта Приріз, психологиня, психотерапевтка, Медичний університет Сент-Луїса, США.

Кого ми називаємо стійкими людьми? Що таке психологічна стійкість? «Зараз багато стереотипів навколо цього поняття та ідей, які заважають будувати цю стійкість», – говорить Марта Приріз. У відео вона розвінчує помилкові думки про стійкість, розповідає, як стати психологічно стійким, а також ділиться порадами, як викладачі можуть показувати студентам, як плекати у собі стійкість.