Нове в безперервному професійному розвитку працівників охорони здоров'я

Інформація про нарахування балів безперервного професійного розвитку

1 січня 2022 року набрала чинності Постанова КМУ від 14 липня 2021 року № 725 «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників».

Відповідно до вимог вказаної Постанови, внесено зміни в систему БПР, систему нарахування балів за участь у заходах БПР.

Власником Системи БПР та внесених до неї відомостей є МОЗ України.

Адміністратором Системи БПР визначено ДО «Центр тестування» МОЗ України.

Заходи з БПР (науково-практичні конференції, фахові школи, майстер-класи, симуляційні тренінги тощо), за участь у яких можна отримати бали БПР, мають проводитися установою-провайдером і бути внесеними до Реєстру.

Нарахуванню балів за участь у заходах БПР передує оцінювання організаторами заходу набутих знань, компетентностей та практичних навичок працівників сфери охорони, яке проводиться під час заходу БПР. Методологія оцінювання оприлюднюється на сайті установи-провайдера.

Харківський національний медичний університет зареєстрований провайдером системи БПР під номером 007.

Перелік зареєстрованих провайдерів заходів БПР.

Перелік зареєстрованих заходів БПР.