Невакциновані від COVID-19 частіше потрапляють до лікарні

Події
23.09.2021

За останні три місяці 98,1% госпіталізованих із COVID-19 в Україні – не вакциновані. Про це повідомив заступник міністра – головний державний санітарний лікар країни Ігор Кузін.

«За даними Електронної системи охорони здоров’я впродовж останніх 3 місяців майже всі, хто потрапляє в лікарню через важкий перебіг або ускладнення від COVID-19 в Україні, – не вакциновані. Якщо ви хочете вберегти себе від важкого перебігу, госпіталізації та смерті, зробіть щеплення вже сьогодні», – заявив Ігор Кузін.

Він додав, що зараз йде стрімке погіршення епідситуації, кількість нових випадків COVID-19 за добу за минулий тиждень збільшилась в 2 рази: з 3,3 тис. – за понеділок, 13 вересня, до понад 6 тис. – за п’ятницю, 17 вересня.

У зоні найвищого ризику важкого перебігу та смерті від COVID-19 люди старші 60 років, люди із супутніми захворюваннями: цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні захворювання та ті, хто щоденно контактує з великою кількістю людей, наприклад медики, освітяни, соцпрацівники, працівники державних органів.

Нагадуємо, що вакцинація – це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.

Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплень шукайте за посиланням. Більше інформації про вакцинацію проти COVID-19.