Навчальні та освітні проєкти від Академії НСЗУ

ННІ ЯО
12.10.2023

Національна служба здоров’я України запрошує долучитися до спільних проєктів задля підвищення обізнаності викладачів та студентів закладів медичної освіти про діяльність НСЗУ, програму медичних гарантій, а також знайомства з Платформою Академії НСЗУ

Електронна вебплатформа створена для розміщення онлайн курсів, вебінарів, новин та іншої корисної інформації стосовно підвищення кваліфікації лікарів, медичного та адміністративного персоналу закладів охорони здоров’я, розвитку їх професійних навичок та особистісних якостей, а також інформування пацієнтів про медичні послуги за програмою медичних гарантій.

Діяльність Академії спрямована на формування знань у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення, професійних та особистісних навичок серед лікарів, медичного та адміністративного персоналу надавачів медичних послуг та пацієнтів.

Перелік курсів, які можуть зацікавити як студентів, так і викладачів