Надійшла допомога ХНМУ від міжнародних партнерів

Німецька університетська клініка федеральної землі Шлезвіг-Гольштайн (UKSH Universitätsklinikum Schleswig-Holstein) вже кілька років поспіль підтримує розвиток медицини в Україні та сприяє зміцненню партнерства з багатьма українськими клініками.

Харківський національний медичний університет, кафедри хірургіі № 1 та хірургії № 2, колектив Інституту загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева НАМН України щиро вдячні нашим добрим друзям із Німеччини, а саме міністру-президенту землі Шлезвіг-Гольштейн Daniel Guenther, директору університетської клініки професору Jens Scholz та нашому земляку провідному хірургу цієї ж клініки Григорію Лапшину (Hryhoriy Lapshyn) за надану допомогу у вигляді надзвичайно сучасного обладнання – апарату штучної вентиляції легень!

Це найсучасніше обладнання в арсеналі відділення реанімації та інтенсивної терапії Інституту хірургії розширює можливості для надання якісної хірургічної допомоги пацієнтам на різні захворювання та травми.

Дякуємо за підтримку і допомогу!
Разом до перемоги!