Молодіжний Центр отримує перемоги в онлайн-режимі

20.10.2022

Нещодавно в м. Києві відбувся Всеукраїнський конкурс мистецтв «Калинові острови», де студенти Народної аматорської вокальної студії «Каданс» (худ. керівник – Ірина Вус) стали переможцями конкурсу. Авівія Буртакова та вокальний колектив «Троянда» отримали дипломи І ступеня, а Марина Цимбал та Ольга Федоренко – дипломи ІІ ступеня.

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Радість» та танцювальний колектив «Феєрія» (худ. керівник – Маргарита Мороз) були високо оцінені журі онлайн-фестивалів-конкурсів та присудили ґран-прі у Києві та два перших місця в Києві та Потругалії.

Ансамблі бального танцю «Art-Dance» та сучасного танцю «A-FAM» відзначені дипломами лауреатів фестивалю ІІ ступеня у Києві.

Вітаємо наших студентів у їх творчому натхненні!