Міжнародний ґрант співробітників кафедри терапії №1 ННІ ПО

ННІ ПО
19.09.2023

Проєкт Clinical Research Program ISN «War and CKD-development and progression: have to preserve kidney function» доцентки кафедри терапії №1 ННІ післядипломної освіти ХНМУ Ольги Чуб (завідувач – професор Олександр Більченко) визнано світовою спільнотою ISN найкращою роботою 2023 року.

Проєкт пані Ольги, пройшовши всі етапи конкурсу, посів перше місце серед 30 учасників зі всього світу і оцінений найвищим ґрантом в сумі 20 тис. USD.

Вітаємо пані Ольгу з високим визнанням її наукової діяльності та бажаємо подальших творчих успіхів!

Довідка

Міжнародна асоціація нефрологів ISN (International Society of Nephrology) – спільнота лікарів-нефрологів зі всього світу, яка існує з 1960 року і налічує понад 30 тис. медичних працівників. ISN виділяє кошти під фінансування різних ґрантів для проведення наукових досліджень у галузі нефрології та підвищення кваліфікації лікарів-нефрологів зі всього світу.

Clinical Research Program (CRP) – ґрантова програма, що підтримує та фінансує дослідницькі проєкти лікарів щодо вирішення глобальних завдань нефрології (хронічна хвороба нирок, гостре ураження нирок, гіпертензія, діабет, ССЗ тощо). Кожний аплікант цього проєкту має виконати ряд умов, включаючи дизайн дослідження, його клінічну значущість, вирішення глобальних завдань, участь у конгресах ISN з доповідями тощо.

Конкурс складається з трьох етапів загальною тривалістю до 5 місяців. Найвищий ґрант для CRP становить 20 тис. USD.