Міжнародна співпраця в дії

Харківський національний медичний університет висловлює щиру подяку своїм партнерам, гуманітарній організації “Handicap International – Humanity and Inclusion” за щедру донацію. Завдяки їхній підтримці університет отримав 3D принтер, розхідні матеріали та симуляційне обладнання, що значно покращить підготовку фахівців у сфері протезування та ортезування. Завдяки цій підтримці університет зможе вперше в Україні впроваджувати навчання з виготовлення ортезів та протезів за допомогою тривимірних технологій за міжнародними стандартами.

Дана допомога важлива для студентів та викладачів, бо дозволяє їм отримати доступ до новітніх технологій і методик у сфері протезування та ортезування. За допомогою 3D принтера студенти опануваватимуть сучасні техніки виготовлення протезів та ортезів, що є надзвичайно важливим для їхньої майбутньої професійної діяльності.

Handicap International не лише забезпечує технічну підтримку, але й сприяє підвищенню кваліфікації викладачів та співробітників університету через проведення тренінгів.

Підтримка від Handicap International є важливим елементом у стратегії розвитку університету, що підкреслює важливість міжнародної співпраці у створенні якісної медичної освіти. Ця ініціатива сприятиме не лише професійному зростанню студентів, але й підвищенню загального рівня медичних послуг в Україні.