Міжнародна підтримка в дії

21 жовтня 2023 р. представники Міжнародної неурядової організації Global Response Medicine (GRM) за підтримки Департаменту охорони здоров’я ХОВА в особі директора Максима Хаустова та Харківського національного медичного університету в особі ректора Валерія Капустника розпочали навчання за програмою «Fellowship for Emergence Management of Traumatic Injures and Damage Control Resuscitation».

До навчання залучені 8 лікарів відділення екстреної медичної допомоги, у тому числі асистент кафедри медицини катастроф та військової медицини Микита Калашніков, студентка ІІ медичного факультету Поліна Кийко та координаторка проєкту, завідувачка кафедри медицини катастроф та військової медицини Юлія Волкова. Наразі здобувачі освіти ХНМУ відпрацьовують протокол ALS (Advanced Life Support).