Медична освіта та тривимірні технології

ННІ ЯО
01.06.2023

30 травня у Києві відбулося відкриття IV Міжнародної спеціалізованої виставки “Addit EXPO 3D”, у якій взяли участь представники Центру тривимірних технологій ХНМУ.

Під час роботи виставки співробітники університетського Центру розповіли про свої досягнення, поділилися досвідом, здобули нові перспективні знайомства з організаціями, які реалізують сучасні тривимірні технології у протезуванні й охороні здоров’я в Україні, а також отримали безліч цікавих пропозицій про співпрацю.

“Addit EXPO 3D” – це виставка для тих, хто йде в ногу з часом, хто відкрив для себе простори технологій XXI століття, які найбільш динамічно розвиваються, хто усвідомлює, що третя промислова революція починається на наших очах.

І найголовніше: якісна медична освіта плюс сучасні технології – це про Харківський національний медичний університет – перший серед медичних, адже Центр тривимірних технологій є лідером щодо впровадження 3D-технологій у медичній освіті.