Майстер-класи з базових хірургічних навичок

Після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України актуалізація знань та набуття практичного досвіду у стінах лікувального закладу є вкрай важливою для подальшого професійного розвитку майбутніх лікарів.

Так, у межах набуття практичних навичок доцентка кафедри хірургії № 4 Оксана Циганенко провела майстер-класи з опанування базових хірургічних навичок для студентів 3-го курсу І медичного факультету.

Здобувачі вищої освіти побували у хірургічних відділеннях КНП «Міська клінічна лікарня № 17», операційних блоках, де змогли на власні очі побачити, як лікують різні захворювання хірургічним шляхом.

Крім того, здобувачі освіти мали змогу побачити ексклюзивну операцію тиреоїдектомії, яку провела Оксана Циганенко, та попрактикуватися у виготовленні хірургічного матеріалу.

Завдяки набуттю нових знань, студенти 3-го курсу отримали неймовірний досвід, який обовʼязково стане їм у нагоді в майбутньому.