Лист-подяка

На ім’я ректора Харківського національного медичного університету Валерія Капустника надійшов лист-подяка від координатора проєкту Лікарі без кордонів (Франція) Бернарда Вайзмана. Пан Бернард від імені Лікарів без кордонів в Україні дякує за підтримку медичному університету, яку наш виш надав гуманітарній місії з населенням країни.

Були відзначені наступні представники ХНМУ, які надали неоціненну підтримку в роботі мобільної клініки в м. Харкові від самого початку її діяльності: Володимир Федоров, Інна Черненко, Анна Гарбуз, Кирило Закревський, Григорій Нікітін, Сергій Алхімов та Едуард Онішко.

Координатор проєкту побажав всім подальших успіхів та висловив сподівання на потенційну співпрацю у майбутньому.