Лист-подяка

На ім’я ректора Харківського національного медичного університету Валерія Капустника надійшов лист-подяка від директора Департаменту охорони здоров’я Харківської обласної військової адміністрації Максима Хаустова щодо небайдужої позиції вишу з питання допомоги Україні в протистоянні російській агресії.

Зокрема, з ініціативи Департаменту вже протягом трьох місяців працює «гаряча лінія» стосовно забезпечення медикаментами інсулінозалежних пацієнтів Харківщини. Підтримку цього проєкту на волонтерських засадах забезпечують саме студенти медичного вишу. Так, волонтери щоденно з 6.00 до 18.00 підтримують роботу «гарячої лінії», рятуючи життя та здоров’я мешканців Харкова та Харківської області.

Глибока вдячність нашим студентам і повага щодо їх активної громадянської позиції. Серед них: Пенья Катрін, Ганна Мороз, Юлія Киценко, Данило Бондаренко, Софія Ускова, Каріна Брівка, Тетяна Малікова, Вікторія Ващенко, Марія Скріпова, Марія Кір’якулова, Таїсія Кулешова, Гліб Черкашин, Інна Бондаренко.