Лист-подяка

На ім’я ректора ХНМУ Валерія Капустника надійшов лист-подяка від директорки Обласного клінічного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення Ірини Пирогової.

Пані Ірина від імені адміністрації медичного закладу висловила подяку за сумлінну, професійну, самовіддану працю в хірургічному відділенні диспансеру у воєнний період викладачам і студентам нашого вишу: лікарю хірургу-онкологу, асистенту кафедри онкології Андрію Гаврилову, Анні Аржановій та Богдану Пономарю (ІІ медичний факультет), Катерині Юрченко (І медичний факультет).

Відзначені представники медичного університету в складних умовах війни продовжують цілодобово надавати висококваліфіковану медичну допомогу всім категоріям громадян України, жителям Харкова та Харківської області.